Logi sisse

GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

Meist

Tähtsamad faktid

 • 1990 – Tallinnas asutatakse Metrotec OÜ. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks oli algselt automaatika-, signalisatsiooni- ning mõõteseadmete konstrueerimine ja tootmine. Mõõtetehnika vallas oleme projekteerinud automatiseeritud kalibreerimisstende vee- ja soojusarvestitele, kulumõõtjaid ning mitmeid ainueksemplarina valmistatavaid eriotstarbelisi mõõteseadmeid.
 • 1999.a. – teeme algust GSM/GPS valve- ja kaugjuhtimisseadmete arendusega. Orienteerume transpordisektorile ning pühendume jälgimisteenuse tarkvara väljatöötamisele.
 • 2001.a. – valmib Voyager perekonna esimene GSM/GPS telemaatikakontroller Voyager-2001, mille tähtsaimaks omaduseks on tarkavara kauguuendamise võimalus GSM andmesidel.
 • 2003.a. – projekteerime Voyager kontrolleri lisaseadmena diiselkütuse nivooanduri ning alustame selle tootmist. Toome turule veebipõhise kaugjälgimissüsteemi F-Track ja alustame seireteenuse pakkumisega.
 • 2004.a. – Algab koostöö AS-ga Eesti Raudtee. Paigaldame kaugjälgmissüsteemid kõikidele veduritele tuvastame ülekulusid ning võtame vedurite kütusekulu tõsiselt “luubi alla”. On-line kaugjälgimise algus. Valmib telemaatikakontroller Voyager-2005, mille tähtsaimaks omaduseks on GPRS andmeedastus.
 • 2005.a. – Turvafirma Securitas eestvedamisel valmib spetsiaalne veebipõhine monitooringurakendus, mis kajastab samaaegselt kogu masinaparki.
 • 2007.a. – Pooled Eesti Kiirabi ekipaažid varustatakse kaugjälgimisseadmetega. Valmib “kiirabi veebirakendus”, mis kajastab brigaadide tööseisundit ning võimaldab efektiivselt juhtida nende kättesaadavust.
 • 2008.a. – Valmib telemaatikakontrolleri Voyager-2008 CAN-bus versioon. Alustame on-line kaugjälgimisteenuste osutamist rändluses.
 • 2010.a. – Kahepoolne sidepidamine autojuhi ja kontori vahel. Voyager kontroller liidestatakse Garmin’i navigatsiooniterminaliga.
 • 2013.a. – Mobiilse (nutitelefonid, tahvelarvutid) seireplatvormi valmimine. RFID integreerimine Voyager telemaatikakontrolleriga.
 • 2014.a. – Seireplatvormi laiendamine, Teltonika, A-Track, Queclink, Ruptela seadmete toetamine.
 • 2016.a. – Ühiskasutuses olevate masinate broneerimissüsteemi väljatöötamine, broneerimissüsteemi kasutuselevõtmine  Gotlandil. Veebipoe avamine. Digitahhograafilt andmete allalaadimine ja failide hoiustamine.
 • 2017.a. – Securex võtmekapi integreerimine autode broneerimissüsteemiga.
 • 2018.a. – Gaasikahurite kaugjuhtimine. Linnupeletussüsteemi rakenduse loomine Tallinna lennuvälja ArcGIS platvormile.
 • 2019.a. – Autojuhi (või masinaoperaatori) rakendus, elektrooniline tööleht. Esindusleping Hornelectronics’ga, ETS kütuseandurite distributsioon.
 • 2020.a. – Juhtmeta BT4.0  andurite kasutuselevõtmine temperatuuride ja niiskuse mõõtmiseks, objektide või juhtide tuvastamiseks, samuti liikumise  või ahelate avatuse/suletuse tuvastamiseks.

 

Koostööpartnerid

EMT

Mobiilside. Tuhanded hästitoimivad SIM kaardid nii kodu- kui välismaal.
Suurepärane levi ja tipp-topp klienditugi. Lai spekter teenuseid nii era- kui äriklientidele alates helistamisest ning mobiilsest internetist kuni meelelahutuseni välja.

www.emt.ee

Audiogrupp

Seadmete paigaldus ja hooldus Tartus.

Aastatepikkune tegevus autoaudio ja multimeedia vallas koos parimate lahendustega klientidele.

www.audiodesign.ee

Cargobus

Kiire ja täpne uksest ukseni kaubavedu.

Saadetise jõudmine sihtkohta loetud tundidega ja täpselt õigeks ajaks. Erinevad pakisaatmise lahendused sõltuvalt kohaletoimetamise kiiruse vajadusest ning vahemaast.

www.cargobus.ee

Jakari

GARMIN GPS ametlik maaletooja.

Paadimootorid, kaatrid, mere-elektroonika ja muu laevavarustus.

www.jakari.ee

Jet Express

Kullerteenused.

Põhjamaade juhtivaimaid transpordi- ning logistikaettevõtteid, mis pakub oma tuhandetele klientidele mitmekülgseid maa- ning õhutranspordi võimalusi.

www.kuller.ee

Võta ühendustUp