GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

Kasulikku

спутниковый мониторинг транспорта

Milleks on auto GPS jälgimine hea?

Alati võib masinate paiknemise selgeks teha kas juhile helistades või ise kohale sõites. Aga see on tülikas. Automaatne positsioneerimine ehk masinate asukoha reaalajas kaardil näitamine on kaasaegne ning mugav, säästab nii aega kui ka raha.

Loe täpsemalt

Mototundide arvestus, rasketehnika kaugjälgimine

Rasketehnikaga masinapargis on suurimateks kuluartikliteks kütus ja masinate kulumine ehk amortisatsioon. Kuidas seda tõhusalt kontrollida? Otseloomulikult läbi kaugjälgimise. GPS kaugkontroll pole pelgalt mootori sees/väljas oleku registreerimiseks vaid hoopis enam. Kedagi segamata hoiab see peenelt põhikuludel silma peal ja annab vajadusel ise märku.

Loe täpsemalt

Tööolekute registreerimine

Efektiivsuse suurendamise eeltegevusena on ikka soovitatud täpset mõõtmist ja analüüsi. Mõõtmiseks jagame töö- või teenindusprotsessi üksteisele järgnevateks olekuteks. Jagamine ja olekute nimetamine, samuti ka erinevate olekute hulk on individuaalne. Tähtis on oleku õigeaegne registreerimine ning selle kestvus.

Loe täpsemalt

Autode ühiskasutus

Mida vähem auto sõidab, seda suuremat kuluartiklit see endast kujutab. Pealtnäha uskumatu paradoks, kuid selliselt see on – paigalseis tulu ei tooda! Aastas 10000 km sõitev liisingauto tähendab ettvõttele 6700 eurost kulu. Kusjuures läbisõidust sõltumatu püsikulu moodustab sellest 85%.

Loe täpsemalt

Andmete laadimine ühest süsteemist teise

Selleks on Webservice, mis on mõeldud erinevate programmide või süsteemide sidumiseks. Webservice leiab kasutamist siis, kui tekib vajadus erinevate programmide poolt kogutud andmeid vahetada või ühe süsteemi poolt kogutud andmeid teisele täpsema järeltöötluse eesmärgil edastada.

Loe täpsemalt

Geoalade kasutamine

Geoala määramisega saad teada, millal masin on vaadeldavale alale sisenenud või sealt lahkunud.
Geoala aruanne näitab, kui kaua masin on objektil viibinud.
Samuti kajastab aruanne, kui mitu korda on masin päeva jooksul märgitud kohta külastanud.
Geoala raporti täpsed andmed koos tehtud töödega saad esitada teenuse tellijale.

Loe täpsemalt

GPS-i ajalugu

Kaasaegne GPS navigeerimine on alles mõnikümmend aastat vana, kuid omaenda asukohta osati määrata ammu enne satelliitide tulekut. Kohati on see oskus tänaseks isegi elukutselistel meremeestel ununenud, kuid nutitelefonide ja naviseadmete kõrval on siiski kasulik teada, mida teha siis, kui taevast signaali ei tule või kui taskuseadmel on aku tühjaks saanud.

Loe täpsemalt

Rallil navigeeritakse 100 aasta vanuste seadmetega

Kuigi GPSide täpsus muutus navigatsioonikõlbulikuks alles 2000. aastal, navigeeriti juba möödunud sajandil. Selleks olid alguses mehaanilised, hiljem juba elektroonilised vahendid. Kuid ikkagi on tänasel Dakari rallil tsiklimehele teenäitajaks “kiviaegne” seade.

Loe täpsemalt
Võta ühendustUp