GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

GPS seadmed ja rakendused

ATrack, Queclink, Ruptela ja Teltonika on nimekad seadmetootjad. Tunneme hästi nende seadmete võimalusi ning kasutame neid igapäevaselt oma lahendustes. Kuid ikkagi oleme enam kui 15 aasta vältel projekteerinud ning tootnud GPS seadmeid ja nende lisasid ka ise. Seda sellepärast, et veelgi paindlikumalt ja operatiivsemalt võimaldada nii erilahendusi kui kiiret kliendituge, et teie jaoks kõik sujuv ja probleemivaba oleks.

Sõltuvalt konkreetsest rakendusalast on erinevatel toodetel omad eelised. Oleme tehniliselt kompetentsed, mõistame lugeda „ridade vahelt“. Tellija soovist lähtudes suudame pakkuda perspektiivikaid ja optimaalseid lahendusi.

Allpool saad tutvuda meie põhiliste seadmete ja nende kasutusvõimalustega. Kõige parema ülevaate annab teile kindlasti aga meie müügirahvas, kes jooksvalt oskab vastata tekkinud küsimustele ning on pädev kaasa mõtlema, kuidas teie eesmärgid täidetud saaksid.

Pozicionēšana reālajā laikā
Teltonika FMB630

Kõige populaarsemaks kasutusvõimaluseks on digitahhograafilt andmete allalaadimine. Kasutaja ainsaks mureks on seadistada periood ning selle järgi toimub edasine mahalaadmiste protsess automaatselt.

Loe täpsemalt
Teltonika FM1122

Pisike kompaktne seade sisuliselt mistahes tehnika kaugjälgimiseks. FM1122 näol on tegemist seadmega, mis paigaldatakse „silma alt ära“. Kontrolleri väikesed mõõdud ja väline GPS antenn võimaldavad seadmele alati leida sobiva paigalduskoha selliselt, et see poleks lihtsalt leitav, kuid toimiks eeskujulikult.

Loe täpsemalt
Teltonika FMB 010

OBD2 diagnostika pistikusse paigaldatav positsioneerimisseade. Sellelaadsete seadmete suurimaks eeliseks on paigalduse lihtsus. Seadme pistikusse torkamisega saab hakkama igaüks ja seeläbi pole lisakulutusi paigaldusele ega mahamonteerimisele. OBD2 diagnostikaport on olemas kõikidel sõidu- ja pakiautodel, mis on toodetud alates 2004 aastat.

Loe täpsemalt
Queclink GL300

Veekindel, kompaktne seade eeskätt inimeste kaugjälgimiseks. Varustatud hädaabi nupuga ja mõeldud omaenda asukoha teistele nähtavaks tegemisel. Sobiv kasutamiseks seiklejatele, ürituste korraldajatele, koeraomanikele, järve- või merejääl kalastajatele. Samuti väga paslik kaubasaadetise või mõne muu vara lühiajaliseks kaugjälgimiseks.

Loe täpsemalt
Queclink GMT200

Väikesemõõduline, säästlik, veekindel, tundlik seade. Mõeldud selliste objektide seireks, kus ruum seadme paigaldamiseks sisuliselt puudub või mille aku on väikese mahtuvusega. Eeskätt ettenähtud mootorrataste, paatide, ATV-de, lumesaanide, väiketraktorite kaugjälgimiseks ja kaitseks.

Loe täpsemalt
Queclink GL505

Õuetingimustes kasutatav positisoneerimisseade. Olematu voolutarve säästurežhiimil. Mõeldud selliste objektide kaugjälgimiseks, millel põhitoiteallikas puudub või sellega ühendamine on mingil põhjusel välistatud. Optimaalselt konfigureerituna toimib patareitoitel 3 aastat. Haagised, konteinerid, mobiilsed konstruktsioonid, kaubasaadetised, pagas.

Loe täpsemalt
Voyager

Paljude võimalustega kontroller, mille saab toimima seada just kliendi enda erisoovidest lähtudes.
Seadme tarkvara on paindlikult muudetav. Lisade kaudu saab pakkuda mitmeid erialahendusi, milleks on kuni 8 erineva termomeetri näidu registreerimine, arvestinäitude registreerimine, masina tööolekute kajastamine, andmete lugemine kolmandatest süsteemidest jne.
Kõige laiemat kasutust on seade leidnud kütusemonitooringus näidates head mõõtetäpsust ning ennetades alarmeerumisel kadusid.

Loe täpsemalt
Võta ühendustUp