Logi sisse

GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

Teltonika FMB640

Paljude funktsioonidega positsioneerimisseade, mis on eelkõige mõeldud kasutamiseks veoautodel.
Kõige populaarsemaks kasutusvõimaluseks on digitahhograafilt andmete allalaadimine. Kasutaja ainsaks mureks on seadistada periood ning selle järgi toimub edasine mahalaadmiste protsess automaatselt. Iga mahalaadimise kohta jääb seadmesse märge.
Samuti leiab sagedasti kasutamist juhtudel, kui klient ei soovi puurida paakidesse auke ning eelistab CAN-andmetel põhinevat odavat kütusemonitooringut.

Ühendades seadme Garminiga saab seda kasutada kahepoolseks sidepidamiseks kontori ja autojuhi vahel.
Täienduseks eelnevale saab seadmega siduda lisasid, mis võimaldavad identifitseerida autojuhte, registreerida juhtide tööaegu, monitoorida keskkonna temperatuuri, mõõta kütusetaset nivooanduritega, kasutada kabiinis toimuva pealtkuulamiseks mikrofoni, monitoorida pardasüsteemide või erinevate elektriliste sõlmede tööd. Tellija soovidest lähtuvat saab lisasid omavahel kombineerida.

Kasutusvõimalused

  • Reaalajas positsioneerimine
  • Süütesignaali ühendamine seadme sisendisse või süüte tuvastamine sõiduki pardapinge järgi
  • Alarm toitepinge katkemisel
  • Tarastamine ja geoalarmid
  • RFID lugeja või iButton-i ühendamise võimalus
  • Anbmete lugemine sõiduki CAN-liideselt
  • RS232 Garmini ühendamiseks

Tehnilised andmed

Mõõdud:104.1 x 76.8 x 26.8 mm
GPS ja GSM:Väline GPS ja GSM antenn
Aku:NiMH 550mAh
Säästureziim:Deep Sleep funktsioon masina aku säästmiseks
Toitepinge:10V – 30V
Uuendamine:Seadme tarkvara ja konfiguratsiooni uuendamine üle võrgu
Sisendid:3 binaarsisendit, 4 analoogsisendit

FMB640 lisaseadmed

Kütuse nivooandur DLS

Autonoomne nivooandur pakub märgatavalt täpsemat kütusemõõtmist, kui seda võimaldab CAN-andmete lugemitel põhinev süsteem.

Loe täpsemalt
Termomeeter TTJ101

Kui on tarvidus monitoorida keskkonna temperatuuri või saada alarmeeritud, kui mõõdetud temperatuur on saavutanud piirväärtuse.

Loe täpsemalt
RFID, iButton, lugeja

Ühest või mitmest kiibist ja selle lugejast koosnev lisaseadme komplekt. Mõlemad, nii iButton kui ka RFID on juhtide identifitseerimise võimalused. Esimene toimub puutekontaktil, teine on kontaktivaba. Mõlemal juhul registreerib seadme külge ühendatud lugeja kiibi koodi ja edastab selle serveri andmebaasi.

Loe täpsemalt
ALLCAN300

Adapter ALLCAN300 võimaldab mitmesuguste CAN-andmete väljalugemist erinevat tüüpi masinate pardakompuutrist. Toetatud on nii sõidu- kui veoautod, bussid, metsa- ja põllumajandustraktorid, ehitustehnika. Kokku enam kui 1500 erinevat tüüpi tehnikaühikut.

Loe täpsemalt
LV-CAN200

Adapter LV-CAN200 on ettenähtud CAN-andmete lugemiseks otse sõidu- ja pakiautode ajust. Adapter toetab enam kui tuhandet erinevat marki masinat. Väljaloetavad andmed: odmeetri näit, ärakulutatud kütus, kütusejääk paagis, mootori pöörded, liikumiskiirus, gaasipedaali asend.

Loe täpsemalt
Garmin FMI 4

Navigatsiooniterminal loob kahepoolse kaarditoega andmeside autojuhi ja kontori vahel. Kontorist edastatud teated kuvatakse Garmini ekraanile ning juht saab ekraanilt tippida sõnumeid kontorile.

Loe täpsemalt
Võta ühendustUp