Logi sisse

GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

Elektrooniline hoolduspäevik

Hoolduste virr-varr

Enamasti on teada, kui palju mototunde mingi tehnikaühik ära on töötanud ja paljuks masin veel suuteline oleks. Küll aga valitseb virr-varr teeninduste ja remontide osas. Seda kaootilise organiseerituse ja korrapäratu dokumenteerituse osas. Käsitsi kirjutatud hooldusvihikutesse ei jõua kõik kanded arusaadaval kujul, rääkimata pildi ja failimaterjalist. Ja kui peetakse exceli tabelit, siis enamasti suudab seda lugeda üksainus inimene, kes vajalikul momendil pole kättesaadav. Kohati sõidavad hooldus- ja remondipäevad asjaolistele sisse järjekordse üllatusena tuues endaga kaasa liigset sebimist, ajakadu, töö ümberkorraldamist ja teinekord ka leppetrahve.

Hoolduspäevik loob selguse

Lahendus sasipuntra korrastamiseks on elektrooniline hoolduspäevik. See on abivahend teenindusaegade broneerimiseks ja meeldetuletamiseks. Automaatselt esiletõstetud andmed, kui mõni teenindustähtaeg on lähenemas või hooldusaeg broneerimist vajab, võimaldavad ühelt poolt ajavaru remondi planeerimiseks ja teiseltpoolt meenutavad tähtpäeva lähenemist või ületamist.

 

  • Missuguse näidu juures tehnika hooldamine teostamist vajab?
  • Tehnika väljaarvamine igapäevatööst vajab etteplaneerimist

Hetkenäit on kõigile kättesaadav. Hooldenäidu arvutab välja programm.
Hooldusest peavad olema teadlikud kõik - tehnikajuht, meeskonnajuht, masina operaator ja hooldaja ise. Tehnika vajab puhastamist, hooldeks ettevalmistamist. Varuosad vajavad tarnimist, treiler tuleb tellida, operaatorile anda vaba päev.

Hoolduste tähtajad pakub programm välja eelseadistatud välpade alusel arvestades seejuures kogu aeg ka jooksvalt äratöötatud mototunde. Erinevatel kasutajatel on juurdepääs programmiandmetele. Info on nähtav kõigile asjaolsalistele. Niisamuti on asjaosalistele nähtav ka see, kui tehnikajuht on fikseerinud konkreetse remondi või hooldusaja. Märkamatult ja lärmi löömata on remondid korraldatud ning kõik teadlikud.

Heaperemehelikkus – elementaarne asi

Kes ei tahaks olla hea peremees. Esimene ja lihtsaim viis selle näitamiseks – pea arvestust, kuidas sa oma varaga ümber käid.

Hooldamistest jääb ühte kohta maha kogu teenindusalane dokumentatsioon – pildid, arved, pakkumised. Need on süstematiseeritud kujul. Lihtne otsida ja kiire leida. Vajadusel mugav järele vaadata, mis ajal missuguse odomeetri või töötunni näidu juures mingi remont või hooldus teostati. Kasulik edaspidi ka masina müümisel.

Võta ühendustUp