Logi sisse

GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

Varade jälgimine

Kaubasaadetise või mistahes objekti varustamine märkamatu GPS-seadmega vähendab riski, et see jäljetult kaduma läheb. Kadunud asju pole enam olemas, sest väike vidin suudab nende asukoha omanikule alati teatavaks teha.

Milleks on jälgimine hea?

Kindlustus ei pruugi hüvitada kogu summat, mida omanik eeldab oma vara väärt olevat, kaugjälgimisega kaitstud vara võib aga tõenäoliselt tervelt tagasi saada. On teatav liik varasid, näiteks tööriistad, treilerid vms, mille kindlustamisel puudub mõte, kuid mil on omanikule oluline funktsionaalne väärtus. Varastatud seadme tõttu seiskub töö, jääb saamata teenistus vms. Reliikviate laadsed varad evivad omanikule emotsionaalset väärtust, mida rahas ei saa väljendada. Kõiki nimetatud asju saab varustada jälgimisseadmega.

Tehnika rentimisel või lihtsalt asjade väljalaenamisel tuleb ette, et neid ei tagastata õigeaegselt. Juhtub sedagi, et need hoopistükkis tagasi toomata jäävad. Jälgimisseadmega rendimasina asukoht on 100% teada. Kui hoolikas peremees kasutab tehnoloogia võimalusi ja tegutseb operatiivselt, saab ta endale kuuluvad asjad kiiresti oma valdusesse tagasi.

Träkkimisest olnuks kasu kevadel avalikkuses laineid löönud juhtumi puhul, kui Briti saartel haihtusid Eestist teele pandud nelja vineerikoorma jäljed. Koormalt regulaarselt signaale saades olnuks reaalne võimalus pärast pettuse ilmsikstulekut tuvastada vähemalt seda, kus asuvad koormas olnud alused. See olnuks juba käegakatsutav jälg, mida politseil kontrollida. Praegu aga laiutavad kõik osapooled käsi ja kaubast ilma jäänud ettevõte peab 75 000 eurot kortsnasse kirjutama.

Tagantjärele tarkus

Tegelikult saanuks kauba teadmata suunas haihtumist ära hoida, kui selle küljes olnuks S-Track seade

Loe artiklit

Läänemaalt pandi ühe Tallinnas tööl käiva mehe maakodu hoovilt pihta tuliuus traktor Valtra koos metsatõstukiga, sõideti sellega poolsada kilomeetrit eemale ning üritati althõlma poolmuidu maha parseldada. Et traktor koduõuel ei seisa, sai omanik teada mitu päeva hiljem ja seda inimeselt, kellele varastatud tehnikat müüa pakuti.

Palju tüli jäänuks olemata

Olnuks traktorile paigaldatud jälgimisseade, saanuks omanik kohe teavitatud, kui see koduõuelt minema sõitis

Loe artiklit

Oluline väärtus varade jälgimisel on operatiivsel teavitusel, kui jälgitav objekt mingisse sihtkohta jõuab või tema tehnoseisund näiteks pardapinge langemise või aku tühjenemise läbi halveneb. Mootorrataste, ATV-de, lumesaanide puhul on jälgimisseadme abil tehniliselt võimalik mootor sundseisata ja juhtida blokeeringut nutitelefonilt. Paatidel saab mõõta pilsivee taset või saada alarmeeritud kui suitsuandur signaali peaks väljastama.

Inimene kui kõige tähtsam vara

Personaalse jälgimisseadmega saad omaenda paiknemise nähtavaks teha lähedastele või vastupidi. Äsjase koolilapse asukoht on 100% teada. Lihtne on luua piirkonnad, millest väljudes saad koheselt teate.

Träkker võib olla elukindlustuseks purjetajale või kalastajale. Hobidega tegeldakse iga ilmaga, kuid ilm võib salakavalalt ära pöörata ja inimene seeläbi hätta sattuda. On hea, kui lihtsa nupuvajutusega saab edastada hädaabi kutsungi piirivalvekordonisse, sadamavahile või ürituse korraldajale.

Seade vastavalt olukorrale

Träkkerid on erinevad ning kasutusalast lähtuvalt on otstarbekas välja valida kord üks, kord teine. Olulise tähtsusega pakutavate seadmete juures on võimalikult väikesed mõõdud, väike voolutarve, niiskus- ja isegi veekindlus.

X-Track – kui live info on kõige olulisem ning jälgitaval objektil on olemas oma püsitoide või kui soovitakse kaugseisata mootorit või juhtida blokeeringut.

P-Track – kui inimese või looma jälgimine on kõige olulisem.

S-Track – kui  kõige määravam on pikk toimivusaeg ja seadme olemasolu keerukas tuvastamine.

Kõiki neid tooteid ühendavaks ühiseks jooneks on vastupidavus vintsutamisele keerulistes oludes.

Palju kasutusvõimalusi erinevatel aladel

Varade jälgimisega saad luua endale lihtsa süsteemi, millega hoida silma peal iseendal, oma asjadel ning vajadusel lähedastel.

Laialdaselt on kasutusel geoalarm. Omanik saab operatiivselt informeeritud, kui keegi või midagi teatavast alast lahkub või kindlasse kohta kohale jõuab.

Äravedamisalarm leiab kasutamist mootorratastel, ATV-del, lumesaanidel ja analoogsetel nii öelda kergetel masinatel ning see rakendub siis, kui tehnikat näiteks treileril ära vedada üritatakse.

Algajaid autojuhte distsiplineerib teadmine, et ollakse kellegi valvsa pilgu all. Nii on vähem muret juhtudel, kui kokkulepitud ajal kokkulepitud kohta ei jõuta ning sinu kõnedele ei vastata.

Mitmetesse  jälgimisseadmesse on sisse ehitatud termomeeter. Neil puhkudel näeb kasutaja temperatuuri logi või saab soovi korral alarmeeritud temperatuuri tõusmisest/langemisest tema poolt määratud piirini.

Võta ühendustUp