Logi sisse

GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

Tööülesannete etteandmine

Täpse sihtkoha ja konkreetsete juhistega varustatud ülesanne on esmaoluline asi. Alles seejärel saab rääkida täitmisest ning täitmise operatiivsusest. Metroteci ülesannete rakendus seob omavahel autojuhi, logistiku, kliendi ja hea tahtmise korral raamatupidamistarkvara. Püstitatud ja seejärel täidetud ülesannetest formeerub aruanne, mille põhjal on mugav ja lithne esitada arveid kohaletoimetatud kauba või osutatud teenuse eest.

Lihtne autojuhile kasutada

Autojuht näeb enda vaates temale omistatud ülesandeid koos konkreetsete sihtkohtade, planeeritud marsruudi ning töö täitmiseks vajalike juhistega. Teenuse osutamise täitmise kinnituseks võtab juht tellijalt elektroonilise allkirja. Samuti on juhil võimalus lisada omapoolseid fotosid või kommentaare, kui kauba kohaletoimetamine või teenuse osutamine mingil põhjusel võimatuks peaks osutuma.

Vajadusel saab logistik määrata täpse juurdesõidutee, minimeerides selliselt sihtkoha leidmiseks kuluva aja. Kliente on erinevaid ning sellest tingituna on ka rakendusest mitmeid variante, mis erinevalt käsitlevad töö püstitust, läbitavate vahepunktide hulka ja hilisemat araunnet töö täitmise kohta.

 

Betoonitootja näide

Betoonitootjal on omaenda tellimuste register. Selle põhjal toimub betooni müük, arveldus laialiveo ja mahalaadimise eest. Puuduseks on suur hulk paberimajandust ja käsitsi sisseviidavad ajamomendid. Konkurents nõuab, et veo-, mahalaadimis- ja pesuajad oleksid täpselt arvestatud. Vedajatena on protsessi kaasatud allhankijad, kellega samuti tuleb arveldada kohaleveo ning mahalaadimiste osas. Operatiivsus, täpsus ja läbipaistvus on märksõnad. Vastasel juhul kulub aeg vaidlemisele ja usaldamatuses kannatab koostöö. Kontrollimine on vajalik, aga tülikas ja aeganõudev mõlemale poolele. Omakorda soovib tellija sirvida onlines oma tellimuste ajalugu ning täitmise käiku. Samavõrd on ta huvitatud tarneprotsessi läbinähtavusest.

Tellimused automaatselt Metrotec’i

Tellimused betooni kohaletoimetamisele ja mahalaadimisele edastakse paralleelselt Metrotec’i. Metrotec’is formeeritakse sellest ülesanne autojuhile. Tahvelarvuti ekraanilt näeb autojuht sihtkohta, teed selleni ja tellimuse täitmiseks vajalikku lisainfot. Vajadusel on juhil võimalus lisada tellimusele omapoolselt infot kas mahalaadimise meetodi või tema poolt betoonile lisatud ainete osas. Samuti saab juht võtta tellimuse täitmise kinnituseks kliendilt allkirja puutetundlikule ekraanile.

Ei ole enam juhil tarvidust käsitsi märkida saatelehele kohalejõudmise- ja lahkumise aegu. Selle teeb autojuhi eest ära süsteem. Muuhulgas tagastatakse kõnealused ajamomendid automaatselt betoonitootja enda tellimuste süsteemi. Töö täitmisest formeerub aruanne, mis kajastab täpselt mahalaadimiste kestuseid.

Võta ühendustUp