Logi sisse

GPS kaugjälgimineAitame Sul masinaparki ja sellega seotud kulusid kontrollida

Meie teenuseid kasutab 700+ ettevõtet
Oleme paigaldanud üle 9000 seadme
Erilahendused tellija vajadustest lähtuvalt

Mõned asjad siin ilmas ei muutu

Läbi aegade on varastatud, igapäevaselt varastatakse ka täna, varastama jäädakse edaspidi. Kütus on siinkohal top10 kuuluv aine, mis on alati konverteeritav ja alati kaubaks läheb. Ega siis asjata rahvasuus naftat mustaks kullaks kutsuta. Vargused leiavad aset võrdselt igal pool. Pole õige väide, et selle taga on meie kultuuriline tagapõhi. Saranselt toimuvad need Euroopa heaolumaades – Rootsis, Saksamaal, Prantsusmaal.

Lukustatud kork ei päästa kütusevargusest

Varguse ärahoidmiseks tuleb selle asetleidmine võimalikult keerukaks muuta. Lukkude puhul on oht, et kütuse kättesaamiseks lõhutakse ka paak. Seda on esinenud ja sel puhul on kahju eriti suur. Pluss risk sattuda võõral maal, võõras keeles sekeldustesse kohalike võimudega, kus halvimal juhul võib asi lõppeda kohapeal uue paagi ostmise ja paigaldmisega. Kujutage siin ainuüksi ette ajakulu ja veo ümberkorraldamise keerukust kellegi kolmanda pealesunnitud seisaku tõttu.

Kütuseseire on maksumuselt tühine kulu võrreldes ainuüksi turvatava kütusekogusega. Soovitan soojalt!

Arvi Laht Erste Transport OÜ

Kütusetaseme valve

Kütusetaseme valve kütusevarrastega ei ole uus asi. Seda on kasutatud ja on juhtumeid, kus pahalased on sellega teolt tabatud. Aastatega on kütusetaseme valve muutunud kvaliteetsemaks ja seda on keeruline ära lollitada. Alarm rakendub kümnekonna liitri vähenemisel. Vaikne alarm on dubleeritud kohapealse sireeniga. Enamasti joostakse alarmi rakendumisel lihtsalt minema. Sageli jäetakse maha kogu pumpamisvarustus ja ka see vähene kogus, mis õnnestus välja tõmmata.

Kvaliteetse toimivuse kõrval on lahenduse suurimaks väärtuseks see, et valvatava kütusekogusega võrrelduna ei maksa see suurt midagi.

Kasutusel on need laialdaselt. Loe kütusevarraste kasulikkusest omaniku seisukohast.

 

Võta ühendustUp